lørdag 6. juni 2009

Kościół - Oferty?


W dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie, ale również "nowoczesne" człowieka wiele do zaoferowania. --
I typu w cudzysłowie, nie zmienił nas tak dużo (!)
Technika, tak, ale nie człowieka, jego charakter, szukając, pragnienia i tęsknoty. Nie znajdziemy czytając przewijania. literatury starożytnej autorów. Z drugiej, svunnen czasu. Człowiek, trudności, zmagania, cierpienia, udało się, oto płacz, crazy, żonaty, urodził się i umarł. Życia razem. Nie jest to słowo, tak samo ponownie.

Czytnik poniedziałek weekend historia, są jeszcze bardziej niż się. Co jak w 2009 r., a on / ona, którzy levede na 600 numer. To fascynujące, silne piśmie, a to daje "dreszcz". Dokładnie, jak podobne mamy, robi to przynajmniej ze mną.

Dał mi niezwykle pokorny szacunek dla naszych świętych. Bogate dziedzictwo. I wdzięczność Bogu, że jest on zawsze gdy święci są "dwie lub trzy razem." To on ma teraz również mężczyzn i kobiet, którzy służą w jego kościele.
Jeśli chodzić także do Biblii, a więc mogłoby się wydawać wiele razy było napisane wczoraj, a "listu" do nas (!).

Oferty tak, istnieje bogata flora tego, co możemy wybrać kluby, zespoły, organizacje, partie, kluby, itp. Możesz także wyszukiwanie wirtualny świat z PC i konsole do gier. Drømme mu uciec, silne medium, (co sprawia, że wiele osób uzależnionych).
To samo można zrobić w książce, a książka może nas do innych czasów i światów. Jak również książki rozwój słownictwa. Imagination is nice mieć, to daje nam marzenia, pomysły. Co oznacza, że dzisiaj mamy przejść. masowych technologii.

Co wybrać?, Ofert jest tak wiele?, Wyglądasz na swoje hobby, nawet "nowoczesnych" ludzi (przynajmniej na Zachodzie) otrzymała tak dużo wolnego czasu. Nie jest łatwo wybrać. Możesz przyłączyć się do Stowarzyszenia Turystyczne (DNT), lokalne Golf Club, która rozpocznie się w chór, odtwarzać Bridge w organizowanych formach. Wszystko to przyczynia się do zapewnienia niezbędnych sieci, jako człowieka trzeba (przynajmniej większość) i czyni nas dobre.
Możemy mieć / uzyskać bogate życie, i wiele zrobić. Entuzjaści, którzy byli w "pół życia" w ich lokalnych przykład idrettsforening, zasługuje na pochwałę. Istnieje wiele, aby zapewnić, w norweskim społeczeństwie, i musimy je.

Życie nie jest tak dobry (?), Jest również pomoc organizacje, takie jak AA, Armii Zbawienia, Kościół Misji Miasto Caritas i Czerwonego Krzyża, itp. Na szczęście, można powiedzieć, że może pomóc wielu, nie wszyscy (niestety). Publiczna oferta pozwala I kłamstwo, ponieważ są to usługi publiczne.

Said Poniedziałek, ma wiele do zaoferowania, z których większość będzie kosztować nieco lub dużo pieniędzy do wzięcia udziału. Teraz kładzie nacisk na zapewnienie, że istnieje, z kontyngentem. Pomoc organizacji, jest po to, aby pomóc i nie wymaga "dopuszczenia".

W "ofercie" Mam nie poszedł w jeszcze, ale nie teraz, kościół, lub Mao Ewangelii Jezusa Chrystusa.

Albo jest Kościół, Kościół katolicki za "oferta" na równi z wszystkimi wyżej? Tak, w taki sposób, kiedy Jezus Chrystus oferuje tylko zachęca nas do życia wiecznego, i nigdy więcej, pragnienia ponownie.

Czy więc zobaczymy w kościele, który jest jednym z wielu ofert? .... "Tak może zawsze tam przez jakiś czas, jest tylko zrezygnować, jeśli nie pasuje, znaleźć coś innego?
To tutaj, bar jest między wszystkimi ofertami.
Kościoła, i zawsze w særposisjon. Jest to uniwersalne, ma celu szerzenia Ewangelii, a także być "matką" dla wierzących. Prawo 7 sakramentów, które jego / Twoja Beliefs, usłyszeć swój Skriftemål, Kościół, s przebaczenie (Pana, y) i przekazać wzmocnienie wiary i nadziei. Ponownie i ponownie. Rok po roku, wiek po wieku.
To jest "oferta". Coś tak dużo, która ingeruje w więcej niż w wolnym czasie.

To jest właśnie prawdziwe życie, bo są na nowo narodzić. Ważny dla wszystkich siedem dni w tygodniu, a dzień 24 godzin. Jak to było z ur kościoła w czasie, aż do dzisiaj. Jak będzie, Pan w nadchodzących całą swoją chwałę, aby przejąć i regulują jego królestwa.

Tak więc wybór staje się katolicki, stała się członkiem, jest coś, co wymaga więcej niż uczenie się grać Bridge.
Dla jesteś teraz na jednej stronie drzwi, można usłyszeć kołaczcie, a to jest Chrystus, który czeka po drugiej stronie drzwi. Tylko wy możecie otworzyć drzwi (!).

Pan nie musi być włączony.

W katolickiej (teraz mówię nie jest jeszcze duże doświadczenie, należy delikatnie ze mną) daje życiu radości, smutków, strony i smutne chwile. Ale i to jest duży, ale. Nie jesteś sam, masz otrzymała Fermingen i / powinno być zawsze. Pan wie, co robisz najlepiej, a nie procesu zostało "zmarnowane". On zna ciebie, jak nikt inny. On jest Ojciec wasz niebieski.

Oferty, roślinność jest tak bogaty, jak wspomniano, ale Kościół, nie jest, że wszystkie inne oferty, które również można uzyskać lepsze / dobrego życia.

Dla Kościoła (Mor) pomoże Ci przygotować się do wiecznego i opieki duchowej. I czasowego świadczenia w kościele, np. w służbie, (to daje dużo), społecznych, a także duże zróżnicowane rodziny. W naszym krótkim czasie tutaj na Ziemi, wykorzystując najlepsze. God bless you!

PS
Możesz być katolicki, grać w tenisa, śpiewać w chórze, przejdź turystyka itp., ale wszystkie w kolejności. d.s.