søndag 7. juni 2009

Pierwsze Kommunion


Czy to wspomniane wcześniej? To nie jest "nowy świat" na wiele sposobów, kiedy go w Kościół, aby rozpocząć konwersję. Fremmedord do spełnienia. Jednym z nich jest
1 kommunion, łatwo wytłumaczyć faktem, że jest komunii. Eukaristi (= dziękczynienie) znany również i używane najczęściej. Nie idź na jeden z elementów przekonania, czy powinienem powiedzieć sakramenty. , Który oddziela kościołów dzisiaj. Drugi raz to się stało, było w okresie reformacji. Po raz pierwszy został z powrotem do Rady Efezie (431). W wyniku tego podziału w niektórych prawosławnych i innych wschodnich kościoła. Gdzie jest Kościół, ze względu na braci i sióstr z Kościołów, a także możliwość udziału w Eukaristien.

Dzisiaj w St Laurentius nie był wielki dzień dla wielu dzieci, gdy powinny one uczestniczyć w jej 1 Kommunion. Czy NOK wielu dumny, rodzice spędzają, wierzę również.

To było dla mnie przynajmniej, nawet gdybym miał syna / córki nie. Msza rozpoczęła się w krzyżu i mini TRAN tene, wszedł od głównego wejścia. Gdyby ich świeci białe światło, a uroczyste ostatnich døpefonten, tym samym, najprawdopodobniej został ochrzczony przez kilka lat temu (?) W nawiązaniu do ołtarza i Tabernakelet, i do końca pierwszej ławce (noszenie białych). Światła spalane dla dzieci, a oni byli ubrani, uroczyste, piękne białe sukienki, z NOK / wieńce (dla dziewcząt) i chłopców, napięty, w kolorze. Poniedziałek naprawdę rozumieć, że to właśnie dzieci Bożych, z wiary, nadziei i miłości.
Przed mogli usiąść na pierwszej ławki, a także wszystkich razem. Zostały w dziedzinie edukacji przez dłuższy okres czasu. Teraz były one gotowe.
Msza miała miły zwyczaj Liturgikommisjonen i kazanie, zwłaszcza dla dzieci, ale dotyczy nas wszystkich. Ponieważ wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, i należy tylko prosty, szczery, że te dzieci. Po kazanie było piękne modlitwy, wykonywane przez dzieci, jedno z nich było;

Dear God modlę dla naszych rodziców
Chroniąc je i udziela im swoje błogosławieństwo

Tak więc miał pokazać poszedł tak daleko, że nadszedł czas na Eukaristien. 1. Kommunion-dzieci, wszystkie przeszły przed ołtarzem i dostał się do udziału. Po raz pierwszy. Piękny i wielkie chwile. Salmesangens z chóru, w języku angielskim, polskim i wietnamskim. Duża forbrødret Zgromadzenia. Wszyscy zjednoczeni przed Bogiem, w kulcie, skupiając się na 1. Kommunion dzieci. To był ich dzień.

Msza została zawarta z tym samym, że przyszli w procesji, na czele zespołu warte obecnie. Następnym razem są one uczciwe, że podobnie jak wszystkie inne katolików. Dołącz Eukaristien. Istotnym punktem zwrotnym w ich życiu, w każdym katolikks życia. Pewnego dnia również oczekujemy, jeśli nie z samym procesji i własne stoisko.

I mogą być napisane bardziej, że była gorąca, wielu błysk światła pochodni, że gdy dzieci były fotografowane osoby cisnąć, były długie kolejki, że dla wszystkich powinno uczestniczyć w Eukaristien. Tak myślałem, na wszystkich uczciwych, aby szukać Pana, i dotykając.

Kościół został zatłoczone, wielu musiało stać, ale nie było tak nawet wtedy, gdy Chrystus chodził na ziemi? Na tłumy mu potrzebne, i to nie wszystkich siedzeń albo? Dlatego niektórzy z nas zrobił to zbyt doświadczenia.